Türkiye'nin İLK Kehribar Bebek Diş Kolyesi markası olmamızın ardından 10 koskocaman sene geçti❤

Dünya Amber Derneği üyesi olmamızın  ardından ise 5 tam sene geçti. Türkiye'de 18 MART'ta kurulan VeraZeyn Uluslararası bir marka olmanın yolunda siz #verazeynailesi üyeleri ile emin adımlarla ilerliyor. ❤

2013- 63221 Marka Tescilli firmamız,

Türkiye'de SERTİFİKALI KEHRİBAR SATILMASI ve KULLANILMASI bilincini  oluşturan İLK markadır.   

 

VeraZeyn Kehribar olarak;

Tek derdimiz ŞİFA'ya ARACILIK ETMEK. Niyetimiz, çekirdek ailenin hayatını kolaylaştıracak ve konforlaştıracak ürünler sunabilmek. 

 

VeraZeyn Tüketicide SERTİFİKA bilincini oluşturan, GLT belgeleri arasına kehribar ürünlerinde alınmasını sağlayan markadır. 

Kehribar ürünlerimiz %100 Baltic Amber sertifikası ile gönderilmektedir. Türkiye'nin kehribar bebek diş kolyesi alanında UZMAN, sadece ürün satmanın çok ötesinde bebeklerinizin özel ihtiyaçları için(kolik, epilepsi, uyku terörü, kabızlık vs) birebirde danışmalık hizmetini ücretsiz sunan markamız kişiye özel ürün tasarım hizmeti ile de sizlere destek sağlamaktadır. 

Türkiye'de  Ankara, İstanbul, İzmir gibi şehirlerde bayisi olan ayrıca ihracatta yapan firmamız VeraZeyn; Mutlu Bebek, Mutlu Anne& Mutlu Aile felsefesine inanmaktadır. Özetle: VeraZeyn hayatınıza küçük dokunuşlarla yüzünüzde kocaman bir gülümseme oluşturmayı amaç edinmiş bir mutluluk kurumudur. 

Sizler sadece bir ürün alıp kullanmaktan daha fazlasını istiyorsanız, kocaman bir aile arasına girmek istiyorsanız VeraZeyn markası olarak sizi de #verazeynailesi arasına bekleriz.  

 

Marka Kurucusu Devrim Şahin Hakkında;

7 yıl bankacılık yaptıktan sonra tam müdür olacakken istifa etmiş, Hayatında ve etrafında Devrim'ler yaratan, evde ise adının aksine gelenekselci, dünyalar güzeli Elif Vera ve Zeynep’in annesi.

Sihirli 40 Hafta adlı kitabın yazarı, ÇÖMÜ Okul Öncesi yüksek lisans özel öğrenciliği ile drama eğitmenliği eğitiminin öğrenciliğini eş zamanlı yürüttü. Gönüllü emzirme rehberi, Emzirme Reformu aktivisti. 

Bireysel sosyal sorumluluk projeleri arasında; Yazdığı Sihirli Kırk Hafta kitabının geliri ile Çanakkale Ünv. Hastanesi Yenidoğan birimine hastane tipi emzirme makinası bağışında bulundu. Çanakkale'de 3-6 yaş arası için İLK Anne&Çocuk Oyun grubunu kurdu ve ücretsiz olarak hizmet verdi. Çanakkale Belediyesinin desteği ile onlarca anne&bebeğin hayatına dokundu.

Çanakkale Ticaret Odası Kadın istihdamı arttıracak iş projeleri konusunda girişimcilik ödülü sahibi. Kurduğu VeraZeyn markası ile Merto Gross Market'in düzenlediği yarışmada sosyal girişimci kategorisinde aday gösterildi. 8. Türkiye Girişimci Buluşması Yarışmasında , Enjoy -Tasarım Takı Tahtası Projesi ile sergilenmeye değer girişimler kapsamında stand hakkı kazandı. 

Devrim Şahin, Türkiye 'de ''kehribar sertifikalı satılmalı!'' bilincini oluşturmuş ve kehribar bebek dis kolyesi sektörünün oluşmasını sağlamıştır. 

Devrim Şahin'i daha yakından tanımak isterseniz; aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

https://www.linkedin.com/in/devrim-sahin/

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR